צמחיה מלאכותית ללובי בניין

בחירה של צמחיה מלאכותית

כמה פעמים קרה שעברתם בלובי של בניין מגורים, מוסד ציבורי או אפילו בית מלון – וחשבתם לעצמכם שהצמחים המוצבים בו לקישוט פשוט נראים מלאכותיים "מדי"? אם תרחיש שכזה קרה גם לכם, כנראה שביקרתם באחד ממאות ואלפי המוסדות הקיימים בארץ שבהם מנהלי התחזוקה של המקום אינם מכירים את האפשרויות החדשות הקיימות בתחום צמחיה מלאכותית ללובי. אז במה בדיוק מדובר, וכיצד אפשר לשפר את נראותם של חדרי הכניסה בבתי מגורים ומלונות? הנה כל הפרטים.

 

צמחיה מלאכותית ללובי כפי שהכרנו אותה פעם

אין זה סוד כי צמחיה מלאכותית לבית או לבניין היא "תופעה" אופנתית ששטפה את הארץ (ולמעשה גם את רחבי העולם) כבר החל מהעשורים האחרונים של המאה העשרים, וכמובן בצדק – מדובר בפתרון דקורטיבי יפיפייה המשווה למקום אווירה יוקרתית עם טוויסט טבעי, כאשר גולת הכותרת היא כמובן שבשונה מצמחיה חיה, את זו המלאכותית צריך לתחזק במינימום של פעולות, וודאי כשמדובר על תחזוקה באופן שוטף.

אך עם השנים ובמיוחד לאור הקפיצה הגדולה שנעשתה בתחומי תעשייה רבים מספור מסביב לעולם, חלחלה יותר ויותר ההבנה כי ניתן לייצר מגוון פריטים דקורטיביים (ולמעשה גם שלל מוצרים אחרים) מחומרי גלם איכותיים ועמידים יותר, ובעיקר מחומרים שנראים יותר ויותר דומים למקור.

כך, מבלי שאיש התכוון לכך, נוצרה למעשה מעין "היררכיה" בין סוגי הצמחיה המלאכותית השונים, וכיום ניתן לזהות די בקלות בין צמחיה מלאכותית לובי (או צמחיה מלאכותית בכלל) שאינה איכותית במיוחד, ובין צמחיה מלאכותית שגם טובי המומחים יתקשו לקבוע האם מדובר בצמחיה חיה או לא – אם לא יגעו בעציצים בעצמם. כדי להפיק את עציצי הצמחיה המלאכותית המושלמת, יש צורך לא רק בידע אודות חומרי הגלם הספציפיים וטכניקות הייצור המדויקות, אלא גם בידע ובניסיון בעיצוב הפרח כולו – כמו גם סידור העציץ בצורה נכונה עד ליצירה מוגמרת ושלמה.

צמחיה מלאכותית ללובי

 

מדוע חשוב כל כך להקפיד על איכותה של צמחיה מלאכותית

הלובי של הבניין, בין אם זהו הבניין שבו אתם מתגוררים, בין אם זהו בניין משרדים ובין אם בית הארחה או מלון – הוא הפנים של המקום; זהו המרחב שבו נקבע הרושם הראשוני שיוצר בקרב המבקרים אודות המוסד כולו, ובמיוחד אם מדובר במקום עסקי או מסחרי, חשיבותו של הרושם הטוב על הלקוחות היא עצומה, ורבות הורחב ודובר על כך בשלל תחומי מחקר הנוגעים בשיווק ופרסום.

כך, גם  אם תשקיעו זמן, מחשבה ועבודה רבה בתכנון ועיצוב הלובי לבניין שלכם, אך לא תשכילו לעשות שימוש בחומרי הגלם האיכותיים והמרשימים ביותר – כל העבודה עשויה לרדת חלילה לטמיון, שכן אותנטיות והשקעה הן אבני בוחן קריטיות שאורחים רבים יודעים מראש כי עליהם לבדוק אותן.

לכן, חשוב לא לטעות בהבאת חומרים או מוצרים זולים שיעשו את הרושם ההפוך על הלקוחות או האורחים שלכם, ומומלץ להקפיד להשקיע ברכישה חד פעמית של מוצרים איכותיים, מודרניים ומעוצבים באמת.

כך, לצד היתרון המובהק שבהבאת מוצר מרשים, תוכלו גם לדעת כי בחרתם במוצר שעמידותו מובטחת לאורך שנים רבות (ברוב המקרים), וכך למעשה הרכישה תהיה משתלמת, למרות החשיבה המוטעית כי רכישה זולה באופן ראשוני תקטין את ההוצאות. עם זאת חשוב לציין כי הפתרון הכלכלי יהיה תקף כמובן רק במידה והקפדתם לבחור בחברה מקצועית ובעלת מוניטין, שתבטיח את איכות המוצר ובעת הצורך גם תבטיח אחריות ותחזוקה לאורך שנים.

 

היכן ניתן למצוא צמחיה מלאכותית שתהיה איכותית באמת

אם תחשפו ברחבי האינטרנט צמחיה מלאכותית ללובי, קרוב לוודאי שיוצעו בפניכם שלל אפשרויות הנראות אטרקטיביות, במיוחד במחירים נמוכים ועם הבטחות מהבטחות שונות. אולם חשוב לקחת בחשבון כי לא כל חברה המציגה את עצמה כאיכותית היא אכן כזו, ורק אנשי מקצוע מומחים יידעו להגיד לכם מהם חומרי הגלם וטכניקות הייצור הטובות והעמידות באמת.

לכן כדי להתרשם באופן בלתי תלוי ובצורה הטובה ביותר מהחברות השונות, מומלץ ללכת לבקר את המקום ולהתרשם בעצמכם מההיצע הקיים. כך, אחת ההמלצות החמות והמדוברות ביותר בתחום הצמחיה המלאכותית היא חברת דקורשיין 2000 הממוקמת במושב רינתיה שבשפלה, ומציעה מגוון ענק ואיכותי של מוצרים, בכל צבע, גודל, צורה וסגנון. זהו המקום לחלום ולשתף עם אנשי הצוות את הרצונות שלכם – תתפלאו לגלות הם בר השגה הוא הרעיון שחשבתם עליו לאורך שנים.

צמחיה מלאכותית דקל
הזמינו צמחיה מלאכותית לכל מטרה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!