צמחיה מלאכותית למשרד

בחירה של צמחיה מלאכותית

בואו נודה באמת, אף אחד לא אוהב להיות תקוע במשרד במשך שעות רבות, במיוחד לא בימי האביב והקיץ שבהם אנשים מעדיפים לבלות את הזמן בחוץ. אז איך בכל זאת משפרים את חווית העבודה? בעזרת הוספה של עציצים מלאכותיים למשרד אפשר ללא מאמץ וללא עלות גבוהה לשדרג את עיצוב המשרד, לתת אווירה רעננה, ליעל את איכות העבודה ועדיין להשאיר את סביבת העבודה נקייה ומסודרת.

 

צמחיה מלאכותית למשרד לעבודה איכותית

מי לא מכיר את התחושה המעיקה של משרד גנרי ומשעמם עם קירות לבנים שגורם לעובדים רק לספור את הדקות לסיום העבודה?

מחקרים רבים מוכיחים שסביבת העבודה משפיעה רבות על המוטיבציה של העובדים ועל איכות העבודה וזה לא סוד שאם טוב לעובדים שלך אז טוב לעסק שלך.

שדרוג קטן של המשרד באמצעות צמחייה מלאכותית יכולה להיות פתרון יכול להיות פתרון פשוט ליעילות העובדים וגם לחוויה הלקוח.

בין אם מדובר בעציץ גדול בלובי המשרד, עציצים מלאכותיים למשרד או אפילו קיר שלם עם צמחייה מטפסת, הצבע הירוק משפיע עלינו ועל איכות העבודה שלנו בצורות חיוביות.

כשאנו מוקפים בצמחייה אנו מרגישים רגועים ונינוחים ואפשר לעבוד בצורה יעילה יותר. הצבע הירוק גורם לנו לחוש שורשיים יותר, טבעיים יותר ובעיקר מועיל לריכוז.

הוספת עציצים מלאכותיים למשרד ולחדרי המשרדים יוצרת משרד מעוצב ומטופח שכיף להגיע אליו.

העיצוב והטיפוח מוסיפים גם לחוויית הלקוחות שמגיעים למשרד ומניחים כי המקום מעוצב והושקעה בו מחשבה רבה בכדי לגרום ללקוח הנאה.

בנוסף הצבע הירוק משרה נינוחות וטבעיות אשר גורם ללקוחות להרגיש נינוחים ולסמוך עליכם ועל השירות שאתם נותנים להם במידה רבה.

 

היתרון המוחלט של עציצים מלאכותיים למשרד

אנשים רבים שמחליטים להוסיף טאץ' ירוק לבית או למשרד מתלבטים בין צמחייה טבעית לבין צמחיה מלאכותית.

אז אחרי שעשינו רשימה של יתרונות וחסרונות בין השניים התוצאה הייתה ברורה, צמחייה מלאכותית זה הפתרון הטוב ביותר.

לצורך גידול צמחייה אמיתית נדרש זמן והשקעה, לכל סוג של צמח דרך טיפול מיוחדת ושונה, כל צמח זקוק לזמנים שונים של מים, תאורה שונה ויחס טיפול אחר ולרובנו פשוט אין את הידע הנדרש. מי שהחליט ללכת על צמחייה טבעית ככל הנראה מצא את עצמו לא פעם ולא פעמיים מתבאס לראות את הצמח אחרי שהוא נבל כי הוא שכח להשקות אותו או שפשוט לא הייתה לו את התאורה המתאימה. בצמחייה מלאכותית ההשקעה היחידה שתצטרך היא לבחור את המיקום של הצמח ומדי פעם להתיז קצת מים בכדי לנקות את האבק.

מעבר לכך, בזמן שלצמחים טבעיים יש את העונות שלהם, אתה יכול למצוא את עצמך עובד במשרד עם צמחים נבולים, דבר שיכול לבטל את המטרה שלשמה שמת את הצמחייה – להנות מהצבע הירוק ומההשפעה החיובית שלו עלינו. צמחייה מלאכותית נשמרת בצורה מיטבית לאורך זמן ומשרה אווירה טובה במשרד לאורך כל השנה.

יתרון נוסף של עציצים מלאכותיים למשרד הוא הניקיון והסדר שהיא מאפשרת במשרד לעומת צמחייה טבעית. לצמחייה טבעית נדרש המון זמן עבודה והשקעה והיא מלווה בהרבה לכלוך כמו מים שנשפכים מההשקיה, בוץ שמלכלך את כל המשרד ולעיתים גם חרקים שיכולים להרוס את כל יום העבודה שלנו.

 

מינימום השקעה – מקסימום יעילות

להבדיל מצמחייה אמיתית, רכישה של צמחייה מלאכותית לא חייבת לקרוע לכם את הארנק, ובנוסף אפשר לנשום לרווחה מהידיעה שזו הוצאה חד פעמית לטווח ארוך.

עלויות צמחים מלאכותיים נעים בין 100-600 ₪ כך שמדובר על טווח מחירים רחב יחסית.

סוקולנטים מגוונים למשל יעלו בסביבות 110 ₪ בעוד דקל יעלה בסביבות 750 ₪.

כמובן שניתן למצוא גם צמחים ועציצים מלאכותיים במחירים נמוכים יותר כמו למשל:

עציץ אלוקסיה או קלדיום ירוק שעולים 60 ₪ בממוצע. שיחים מלאכותיים קטנים יניעו בין המחירים: 50-200 ₪ כאשר עלות פוטוס קטן מלאכותי למשל יכולה להיות 40 ₪ בלבד.

רוב החנויות המציעות צמחייה מלאכותית מציעות גם משלוח ואספקה בימים ספורים, ככה שהחזון העיצובי שלכם למשרד יכול לבוא לידי ביטוי כבר בימים הקרובים מבלי לחכות ולהתעסק בשליחויות וכדומה.

צמחיה מלאכותית דקל
הזמינו צמחיה מלאכותית לכל מטרה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!