צמחיה מלאכותית לבניין

בחירה של צמחיה מלאכותית

כשחושבים על שינוי חלל או מתחם והוספת אלמנטים דקורטיביים אליו, חושבים בדרך כלל על חדרי לובי של בניינים, מסעדות או מרחבים ציבוריים אחרים.

אך יש מקרים אחרים שבהם צמחיה מלאכותית עשויה להיות מתאימה מאד לעיצובו המחודש של המקום, למרות שאנשים רבים אינם חושבים על כך במבט ראשון; כך, צמחיה מלאכותית לבניין היא אולי אינה הבחירה הראשונה של ועדי בתים, מנהלי תחזוקה ואפילו מעצבים – אך למעשה מדובר בפתרון נפלא העונה בדיוק על כל הצרכים והרצונות העולים במהלך חשיבה מקדימה על עיצוב חלל מחדש. אז למה כל כך כדאי להשקיע בצמחיה מלאכותית לבניין, ואיך תעשו זאת נכון? הנה כל מה שכדאי לכם לדעת.

 

האם כדאי להציב צמחיה מלאכותית בבניין?

הרבה אנשים תוהים מה הטעם ברכישת צמחיה מלאכותית לבניין, ואם כן – היכן בעצם כדאי ונכון להציב אותה. כמו הרבה פריטים דקורטיביים אחרים, צמחיה מלאכותית אינה חובה כמובן, אולם ברגע שמוסיפים אותה לחלל קשה להבין כיצד היה מראה המקום נראה מעוצב לפניה.

לכן אין זה משנה היכן תבחרו להציב אותה – מחוץ לדירות בחדר המדרגות, כקישוט על קירות באופן אקראי ואפילו בחדרי השירותים של הבניין או בהולים המשמשים למעבר בלבד, זהו פתרון יצירתי ויפיפייה לבניינים שמסיבות שונות אינם מאפשרים לבצע שיפוץ רחב היקף במקום, או שתושבי הבית פשוט מעוניינים לשפר את הנראת הכוללת שלו מבלי לשבור את הראש והכיס.

צמחיה מלאכותית לבניין

 

באילו מקרים מתאימה צמחיה מלאכותית לבניין?

למעשה לא משנה אם כבר ביצעתם הרגע שיפוץ ואתם מעוניינים להעניק למקום "טאצ'" עיצובי אחרון ומוגמר, או שהצבת העציצים באה למלא איזשהו חלל עיצובי שיש בו צורך – צמחיה מלאכותית לבית ולבניין מתאימה למעשה כמעט לכל מקרה שהוא.

עם זאת מטבע הדברים, כדאי לקחת בחשבון את אופיו הייחודי של הבניין המשותף וכך בעזרת הצמחיה המלאכותית להדגיש את האיכויות הייחודיות בו – וכך להציב את העציצים ליד הכניסה למעליות למשל, בלובי הכניסה לבניין ובכל המקומות שבהם נוצר מפגש בין שכנים ואורחים. מלבד זאת, כדאי להציב את העציצים גם במקומות "אסטרטגיים" יותר – להסתרת פינות לא אסתטיות למשל או ל"מילוי" עיצובי של קירות ריקים וגדולים מדי.

 

איפה הכי כדאי להציב את העציצים?

למרות שההחלטה היכן להציב את העציצים תהיה כמובן תלויה בכם לחלוטין, יש מקומות שבהם מומלץ במיוחד להניח אותם: מלבד המיקומים שכבר צוינו לעיל (כניסה לדירות, ליד המעליות ובלובי הבניין) ניתן להניח אותם גם בחללים גדולים למשל – בהם קשה לחלק את המרחב מבחינה פונקציונלית, או במקרים שרוצים ליצור גדר חיה ולהגביר את רמת הפרטיות, במיוחד כאשר מדובר על צמחיה מלאכותית שמוצבת בכניסה לבניין או לגינה ומפרידה בין השטח הפרטי ובין הרחוב.

 

אילו טיפים כדאי לקחת בחשבון כשמתכננים לרכוש צמחיה מלאכותית לבניין?

הטיפ הראשון והחשוב ביותר בנוגע לצמחיה מלאכותית בכלל, הוא שלא כדאי להפריז עם הנחת העציצים בכל מקום. למרות שהפיתוי לעשות כך גדול במיוחד לאור המחירים הנמוכים לעומת צמחיה חיה, כדאי לתכנן מראש היכן תניחו כל עציץ, ולרכוש את העציצים בהתאם למיקום הסופי שבו הם יונחו.

עם זאת, אין משמעות הדבר שעליכם לבחור בעציצים קטנים בהכרח, להיפך – אפשר ורצוי להניח עציצים גדולים ורבי רושם כמו עצים מלאכותיים או אפיו קיר ירוק, אולם בכל מקרה כדאי לתכנן את העיצוב המרחבי היטב מראש – כדי שתקבלו את התוצאה שתמצה את הפוטנציאל של החלל על הצד הטוב ביותר.

 

צמחיה מלאכותית ללא פשרות

לא משנה איזה סוג של צמחיה מלאכותית אתם אוהבים והיכן בדיוק אתם מתכננים לקבוע אותה, בכל הנוגע לעיצוב חלל מחדש עובדים רק עם המומחים. חברת דקוריישן 2000 מתמחה בייצור, שיווק ועיצוב עציצים מלאכותיים מכל הסוגים – לכל יעד ובמחירים משתלמים במיוחד.

אל תתפשרו על עבודה שתהיה פחות ממושלמת, ועוד לפני מעמד הקנייה דאגו להתייעץ עם נבחרת אנשי מקצוע מומחים שיידעו בדיוק כיצד להתאים מוצר לחלום שלכם. אתם מוזמנים לעיין בתיק העבודות של החברה או להגיע לאולם התצוגה שלה במושב רינתיה, ולהתרשם בעצמכם – זוהי המומיות שמדברת בעד עצמה בכל פעם מחדש.

צמחיה מלאכותית דקל
הזמינו צמחיה מלאכותית לכל מטרה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!